Organisaties


Begeleidingscentrum Bethanie vzw

Zandstraat 26

8500 Kortrijk

t 056 22 00 90

f 056 22 81 29

e-mail: info@bethaniekortrijk.be

contactpersoon: Griet Pype

e-mail:

griet.pype@bethaniekortrijk.be

web: www.bethaniekortrijk.be

Jeugdzorg Emmaüs vzw

Begeleidingstehuis Van Celst

Waarlooshofstraat 3

2020 Antwerpen

t 03 260 08 80

f 03 237 25 89

e-mail: van.celst@emmaus.be

contactpersoon: Paul Cornelis

e-mail: paul.cornelis@emmaus.be

web: www.jeugdzorgemmaus.be

 


 

Binnenstad vzw

Wijngaardplein 1

8000 Brugge

t 050 44 00 30

f 050 44 00 36

e-mail: vzwbinnenstad@binnenstad.be

contactpersoon: Wouter Vansteenkiste

e-mail:

wouter.vansteenkiste@binnenstad.be

web: www.binnenstad.be

 

 

Cirkant vzw

Cirkant CANO

Steenweg op Oosthoven 21

2300 Turnhout

t 014 44 81 45

f 014 44 81 49

e-mail: cano@cirkant-vzw.be

contactpersoon: Kristel Nuyts

e-mail:

kristel.nuyts@cirkant-vzw.be

web: www.cirkant-vzw.be

 


Apart vzw

CANO Hadron – deelwerking van vzw aPart

Brandstraat 3

9000 Gent

t 09 225 01 59

f 09 233 69 49

e-mail: directie@vzwapart.be

contactpersoon: Jonathan Vercruysse

e-mail: jonathan.vercruysse@vzwapart.be

web: www.vzwapart.be

 

 

Oranjehuis vzw

Moorseelsestraat 146

8501 Heule

t 056 35 88 76

f 056 35 63 59

e-mail: info@oranjehuis.be

contactpersoon: Stef Lodewijckx

e-mail: stef.lodewijckx@oranjehuis.be

web: www.vzw-oranjehuis.be

 

 


Jongerenwerking Pieter Simenon vzw

CANO Pieter Simenon

Martinus Van Gurplaan 45

3920 Lommel

t 011 54 46 08

f 011 55 33 01

e-mail: info@pietersimenon.be

contactpersoon: Luc Paredis

e-mail: luc.paredis@pietersimenon.be

web: http://www.pietersimenon.be

 

 

 

Psychiatrisch Centrum Sleidinge

Jongerencluster Yidam

Weststraat 135

9940 Sleidinge-Evergem

t 09 358 04 11

f 09 358 05 04

contactpersoon:

Jan Vervaet

e-mail: jan.vervaet@pcgs.be 

web: www.pcgs.be

 


 

Sporen vzw

CANO De Pas

Oudebaan 263

3000 Leuven

t 016 52 56 60

f 016 52 56 69

e-mail: pas@sporen.be

contactpersoon: Kevin Van Bedts

e-mail: kevin.vanbedts@sporen.be

web: www.sporen.be

 

 

Begeleidingscentrum Stappen vzw

Westveldstraat 1

9040 Sint-Amandsberg

t 09 228 26 57

f 09 228 81 31

e-mail: directie@stappenvzw.be

contactpersoon: Maarten Floré

e-mail: maarten.flore@stappenvzw.be

web: www.stappenvzw.be

 


 

De Wissel  vzw

Tervuursevest 110

3000 Leuven

t 016 28 49 44

f 016 28 49 43

e-mail: info@wissel.be

contactpersoon: Sieg Pauwels

e-mail: sieg@wissel.be

web: www.wissel.be

 

 

Wingerdbloei Begeleidingscentrum

Waterbaan 153

2100 Deurne

t 03 235 55 23

f 03 235 55 25

contactpersoon: Astrid Van Overvelt

e-mail:

astrid.vanovervelt@wingerdbloei.be

web: www.wingerdbloei.be

 


 

Huize Sint-Vincentius

CANO jongerenwerking RAAT

Dorpsstraat 72

3545 Zelem

t 013 44 11 22

013 44 36 77